Turiu seną kineskopinį televizorių, kuris rodo vaizdą su juodomis juostomis apačioje ir viršuje. Ką daryti?

Jūsų turimo televizoriaus kineskopo santykis yra 4:3, o dabartinės televizijos kanalai transliuojami 16:9 ekrano formatu, todėl ir matote juodas juostas. Jums siūlytumėme pasikeisti televizorių į naujo tipo bei galime pasiūlyti įsigyti televizorių, pasinaudojant mūsų paslauga „Akcija VERTA“.

Žiūrint televiziją, vaizdas labai neryškus ir išplaukęs.

Tai būdinga analoginei televizijai, todėl, norint matyti geresnės kokybės televiziją, siūlome naudotis skaitmeninės ar išmaniosios televizijos paslauga.

Ko reikia, kad matyčiau „Splius“ skaitmeninę televiziją?

Jei turite naujos kartos televizorių su integruotu DVB-C imtuvu arba tokį imtuvą įsigijote atskirai, „Splius“ skaitmeninę televiziją galite žiūrėti, pasirašę skaitmeninės televizijos paslaugos teikimo sutartį. Naujos kartos televizoriui su integruotu imtuvu taip pat gali prireikti dekodavimo kortelės lizdo (CAM modulio) signalo dekodavimo kortelei įdėti.

Senesnio modelio televizoriams prireiks atskiro DVB-C imtuvo, kurį galite nuomotis iš „Splius“.

Jei visą reikalingą įrangą turite – į televizoriaus dekodavimo kortelės lizdą arba DVB-C imtuvą įdėkite signalo dekodavimo kortelę ir žiūrėkite rodomas koduotas programas.

Jei nesate pasirašę skaitmeninės televizijos sutarties, bet turite televizorių, kuris turi integruotą DVB-C imtuvą ar išorinį priedėlį, ir žiūrite kabelinės bazinį paketą, tai jums reikia atlikti skaitmeninių kanalų paiešką ir matysite skaitmeniniu formatu nekoduotas programas.

Televizoriaus „Meniu“ nustatymuose pasirinkite skaitmeninę paiešką: paieškos dažnis 450.00Mhz (Klaipėdoje 570.00 Mhz), simbolių greitis 6875, moduliacija 64 QAM, ir pradėkite paiešką.