RU
ENG

SPLIUS – viena didžiausių bendrovių Šiaurės Vakarų Lietuvoje, teikianti šviesolaidinio interneto, išmaniosios televizijos bei fiksuoto ryšio paslaugas Šiaulių (Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Pasvalyje, Naujojoje Akmenėje, Pakruojyje) ir Klaipėdos (Kretingoje, Gargžduose) apskrityse bei Panevėžio mieste.

Jei Jums reikia greito šviesolaidinio interneto ar bet kokios rūšies televizijos paslaugų, tai užsukote būtent ten, kur reikia. Todėl apie paslaugas ir mūsų įmonės teikiamų paslaugų privalumus trumpai.

INTERNETAS
Be interneto nebeįsivaizduojamos ne tik pagrindinės žmogaus veiklos, kaip darbas, mokymasis, komunikacija, žinių gavimas, bet ir pramogos bei laisvalaikis. Todėl šiuo atveju iš tiekėjų tikimasi greičio, saugumo ir spartos, o visas šias savybes turi šviesolaidinis internetas. „Splius“ optinio šviesolaidinio interneto tinklas jau užima didžiąją dalį Šiaurės Lietuvos teritorijos, todėl savo klientams galime pasiūlyti net iki 1 Gb/s greitaveiką.

Tapę „Splius“ klientu, gaunate visą paketą paslaugų, kuriomis naudojasi „Splius“ klientai: paslauga „Stopas“, kompiuterinio raštingumo kursai, pinigų kredito krepšelis, lojalumo programa, prekių išsimokėtinai akcija „Verta“.

IŠMANIOJI TELEVIZIJA
Tai naujos kartos televizija, kuria naudodamasis klientas gali atsisukti praleistą filmą, pasidaryti įdomios laidos įrašą, mėgautis „YouTube“ programos privalumais televizoriuje, žiūrėti televizijos kanalus aukščiausia HD raiška bei rinktis iš daugybės įvairiausio turinio siūlomų kanalų. Tai televizija, kurią galima žiūrėti per skirtingus ekranus – televizorių, planšetę ar kompiuterį. Tai sprendimas, turintis „Vaikų erdvę“, kuri leidžia atžalas palikti saugiai prie televizoriaus, nebijant, kad vaikus pasieks jų amžiui neleistinas turinys. Ir svarbiausia – tai net iki 14 dienų programų archyvas su sporto čempionatais, krepšinio varžybomis, įdomiausiais filmais.

STOPAS
„Stopas“ – tai tėvų pamėgta paslauga, dėl kurios interneto ryšys namuose gali būti laikinai sustabdytas. Ši paslauga „Splius“ klientams teikiama nemokamai, ją paprasta valdyti. Ji ypač aktuali tėvams, nerimaujantiems, kad jų vaikai ištisą dieną naršo internete, pamiršę visas pareigas. Laikinai sustabdyti interneto ryšį galima net keliais būdais: paskambinus telefonu arba per savitarnos svetainę www.manosplius.lt.

AKCIJA „VERTA“
Akcija „Verta“ „Splius“ klientams siūlo įvairius buitinius prietaisus įsigyti išsimokėtinai be jokio pabrangimo. Už įsigytus televizorius, kompiuterius, planšetes ar išmanųjį robotą siurblį klientai gali išsimokėti per ilgą laiko tarpą – 12, 24 ir 36 mėnesius, o prekes pristatome į namus bei prijungiame be jokio papildomo mokesčio.

KOMPIUTERINIO RAŠTINGUMO KURSAI
Kartą per metus „Splius“ klientai gali pasinaudoti nemokamais 14 akademinių valandų kompiuterinio raštingumo kursais Šiauliuose ar Klaipėdoje. Kursus veda „Išmaniosios mokyklos“ specialistai dėstytojai, paskirstydami kursų dalyvius pagal kompiuterinio raštingumo kompetencijų lygį.

PINIGŲ KREDITO KREPŠELIS
Šuo nugraužė kabelį ar kompiuteris pilnas virusų? „Splius“ klientai, priklausomai nuo lojalumo (turimos sutarties trukmės), gauna virtualių pinigų kredito krepšelį, kurį gali panaudoti papildomoms paslaugoms apmokėti.

LOJALUMO PROGRAMA
Visi „Splius“ klientai nuo sutarties pasirašymo kaupia lojalumo taškus, kuriuos gali iškeisti į prizus. Taškai kaupiami apmokant sąskaitas ir už buvimą mūsų klientais ne vienerius metus. Džiugu matyti „Splius“ klientus, dėvinčius Splius firmines kuprines ar naudojančius „Splius“ firmines gertuves.

SPLIUS MYLI SAVO KLIENTUS
Kitaip to nepavadinsi, nes tai dėmesys savo klientui, operatyvus aptarnavimas, klientų grįžtamojo ryšio tyrimai ir nuolatinis klientų aptarnavimo kokybės tobulinimas.