„Splius“ interneto apsauga – paslauga, kuri padeda apsaugoti jus nuo kenksmingo ar nepageidaujamo turinio!

„Splius“ interneto apsaugos paslauga gali atpažinti virusais užkrėstus puslapius, taip pat perspėja vartotojus apie tai ir užblokuoja prieigą prie šių puslapių. Paslauga atpažįsta ir netikras el. parduotuves ar el. bankininkystes, kuriose imituojant tikrus internetinius puslapius sukčiai bando pasiekti informaciją apie jūsų duomenis, t.y. slaptažodžius, mokėjimo kortelės kodus bei kitą jautrią informaciją.

Kodėl verta rinktis Splius interneto apsaugos paslaugą?

Saugumas – paslauga apsaugos visus jūsų namų įrenginius, prijungtus prie „Splius“ interneto tinklo. Saugiai galėsite naršyti ne tik internete, taip pat bus aptikti virusai bei kenkėjiškos programos, kurios gali pakenkti jūsų įrenginiui. Saugo nuo išorinių grėsmių ateinančių per interneto tinklą.

Patogumas – paslaugą užsisakyti itin paprasta, užteks ją pasirinkti MANO SPLIUS savitarnos svetainėje ir ji pradės veikti iš karto. Jei nesinaudojate savitarnos svetaine, paslaugą užsakyti galite tel. 19955 ar el. paštu klientuaptarnavimas@splius.lt

Išbandykite net 2 mėnesius nemokamai, vėliau paslaugos kaina 1,50 €/mėn.

Dar daugiau atsakymų į klausimus apie šią paslaugą rasite D.U.K skiltyje „Interneto apsauga“.

Grėsmės

Filtras apsaugo nuo virusų, kenkėjiškų programų, apgaulingų el. pašto laiškų.

Pramogos

Filtras padeda apriboti svetaines, kuriose yra vaizdo peržiūra, muzika, žaidimai, soc. tinklai. Galima taikyti filtrą tam tikromis dienomis ar valandomis.

Reklama

Filtras padeda smarkiai sumažinti jums rodomos reklamos kiekius. Taip pat užtikrina, kad jūsų veiksmai internete nebus stebimi svetainių ar el. pašto sekimo sistemų.

Smurtas

Filtras apriboja prieigą prie interneto svetainių, susijusių su smurtu bei žiauriais vaizdais.

Suaugusiems

Filtras apsaugo nuo turinio, skirto suaugusiems. Apriboja prieigą prie svetainių, susijusių su pornografija, azartiniais lošimais bei ginklais.

Išmanioji televizija visai šeimai

Daugiau nei 100 televizijos kanalų, 14 dienų asmeninis archyvas, galimybė sustabdyti ar prasukti laidas ir daugiau…

Žiūrėti televizijos planus