Akcija galioja nuo 2022-05-23 iki 2022-08-15

Akcijos taikymo ir kitos sąlygos:

 1. Pasiūlymas galioja naujiems klientams, užsisakiusiems interneto ar išmaniosios televizijos paslaugą naujai.

 2. Specialus pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėnesių sutartį. Atsisakius paslaugų nepraėjus 24 mėnesių terminui, bus prašoma apmokėti suteiktas nuolaidas.

 3. Paslaugos teikiamos esant techninėms galimybėms. Visas akcijos sąlygas galima rasti interneto tinklapyje www.splius.lt arba skambinant klientų aptarnavimo telefonu 19955.

 4. Akcija galioja Šiauliuose, Kuršėnuose, Radviliškyje, Kelmėje, N.Akmenėje, Joniškyje, Pasvalyje, Klaipėdoje, Gargžduose, Pakruojyje, Kretingoje, Panevėžyje.

 5. Bendrovė pasilieka teisę nutraukti arba keisti akcijos sąlygas apie tai paskelbusi interneto svetainėje www.splius.lt

Pasiūlymo turinys:

 1. Užsisakius interneto planą EO, EA, EC, ED, EG, iki 200 Mbps, iki 300 Mbps, iki 500 Mbps, iki 1 Gbps arba išmaniosios televizijos pagrindinį, vidutinį ar didįjį paketą, 1 mėnesiui taikoma 100% nuolaida interneto ir televizijos plano mėnesio mokesčiui. Sutartis sudaroma 24 mėnesiams. 100 % nuolaida 1 mėnesiui taikoma ir „Dublio“ paslaugai.

 2. Likusius 23 mėnesius interneto ar televizijos planui galioja standartinė plano kaina.

 3. Jei klientui reikalingas maršrutizatorius, jo nuomai irgi 1 mėnesį yra taikoma 100% nuolaida. Likusius 23 mėnesius galioja standartinė maršrutizatoriaus kaina.

 4. Klientui užsisakius išmaniąją televiziją, išmaniosios televizijos priedėlio nuomai taip pat pirmąjį 1 mėnesį taikoma 100% nuolaida.

 5. Klientui akcijos laikotarpiu pasirašius terminuotą paslaugų sutartį, taikoma 100% nuolaida paslaugos administravimo mokesčiui.

 6. Klientui akcijos laikotarpiu pasirašius neterminuotas paslaugų sutartis, taikoma 100% nuolaida administravimo mokesčiui. Mėnesio mokesčiui nuolaida netaikoma.

 7. Akcija negalioja klientui, kuris jau turi interneto ar televizijos paslaugą.

 8. Klientas, nesinaudojantis „Splius“ interneto paslauga, išmaniąją televiziją gali užsisakyti tik užsisakius ir „Splius“ interneto paslaugą.

Laimėjimas vasaros akcija „Užsisakyk ir laimėk kepsninę!“

Akcijos taikymo ir kitos sąlygos:

 1. Akcija vyksta nuo 2022 m. gegužės 23 d. iki 2022 m. rugpjūčio 15 d. imtinai, organizatorius – SPLIUS, UAB

 2. Akcijoje dalyvauja visi SPLIUS, UAB klientai, akcijos laikotarpiu užsisakę internetą ar išmaniąją televiziją – Plius.TV. Taip pat esami SPLIUS, UAB klientai, kurie akcijos laikotarpiu pratęsia interneto ar išmaniosios televizijos sutartis.

 3. Prizo steigėjas – SPLIUS, UAB žaidino prizas 1 vnt. kepsninė KAMADO BONO MINIMO 40cm su 5 priedais. Prizas į pinigus nėra keičiamas.

 4. Akcijoje gali dalyvauti tik pilnamečiai asmenys.

 5. Laimėtojas arba jo įgaliotas asmuo atsiimant prizą privalo pateikti dokumentą, patvirtinantį jo/jos tapatybę.

 6. Atsiimant prizą, laimėtojo vardas ir pavardė asmens tapatybės dokumente turi sutapti su vardu ir pavarde, nurodytas su SPLIUS, UAB sudarytoje sutartyje.

 7. Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo sąlygas, iš anksto apie tai informavę viešai.

 8. Dalyvaudami akcijoje, dalyviai sutinka, kad SPLIUS, UAB tiesioginės rinkodaros tikslams neatlygintinai galės naudoti jų duomenis, fotografuoti/filmuoti nugalėtoją ir nuotraukas ar filmuotą medžiagą skelbti žiniasklaidoje be atskiro sutikimo ir be jokio atlygio dalyviui.

 9. Žaidime negali dalyvauti SPLIUS, UAB darbuotojai ir jų šeimų nariai.

 10. Papildoma informacija teikiama el. paštu klientuaptarnavimas@splius.lt bei telefonu 19955.

Laimėtojų nustatymas

 1. Akcijos laimėtojas bus nustatomas atsitiktiniu būdu.

 2. Laimėtojas bus nustatomas ir skelbiamas 2022 m. rugpjūčio 18 d.

 3. Su laimėtojais akcijos organizatorius susisieks asmeniškai per 1 kalendorinę dieną po laimėjimo paskelbimo (kliento sutartyje su SPLIUS, UAB nurodytu telefono numeriu) ir suderins prizo pristatymo tvarką. Laimėtojas bus skelbiamas interneto svetainėje www.splius.lt bei SPLIUS, UAB Facebook profilyje.

 4. Nepavykus susisiekti su laimėtojais per 3 bandymus, jie netenka savo laimėjimo, o papildomame laimėtojų nustatyme traukiamas kitas laimėtojas.

 5. Organizatorius pasilieka teisę skelbti laimėtojų pavardes viešojo informavimo priemonėse.

 6. Dalyvaudamas šiame žaidime asmuo neatšaukiamai sutinka, kad jo vardas ir pavardė būtų skelbiami šiose taisyklėse nurodytais būdais ir šiose taisyklėse nurodytu tikslu.