Viena iš telekomunikacijos rinkos lyderių „Splius“ plečia savo paslaugų aprėpties zonas ir sparčiuoju internetu bei išmaniąja televizija galės naudotis ir Panevėžio miesto gyventojai. SPLIUS, UAB, Panevėžyje įrengė naujausios GPON technologijos tinklą, todėl panevėžiečiai gali naudotis šviesolaidiniu internetu, kuris suteikia gyventojams naujų kelių į duomenų perdavimą ir gavimą – garantuoja maksimalų perduodamų duomenų saugumą bei itin didelę spartą, o televiziją galima žiūrėti per patogų įrenginį – televizorių, kompiuterį, planšetę ar telefoną.

„Džiaugiamės, kad Panevėžio gyventojai galės naudotis itin sparčiu – net iki 1 Gbps greitaveikos internetu bei išmaniąja televizija, kuri turi net iki 14 dienų kanalų archyvą. Tokį didelį interneto greitį klientams galime pasiūlyti dėl naujai įdiegtos GPON interneto technologijos“, – sako „Splius“ generalinis direktorius Arymantas Klapatauskas.

Splius“ savo paslaugas nuolat plėtė Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje, o Panevėžys – vienas didžiųjų Lietuvos miestų, įsikūręs Šiaurės Lietuvoje, tad jis patogus strategiškai, nes tai tik valanda kelio nuo pagrindinės įmonės būstinės Šiauliuose. Panevėžyje įsikūrė „Splius“ techninio klientų aptarnavimo centras, todėl paslaugų įjungimas vyks greitai, o artimiausiu metu atidarysime ir „Splius“ klientų aptarnavimo skyrių, kur panevėžiečiai galės atsiskaityti už paslaugas, sužinoti naujausią informaciją apie „Splius“ įmonę, pasitarti, pasikonsultuoti“, – atėjimą į Panevėžį pristato rinkodaros direktorė Inga Karickienė.

Šiandien paslaugas jau galime teikti daugiabučių namų Tulpių, Kniaudiškių, Parko, Molainių mikrorajonuose, o toliau numatyta intensyvi plėtra ir prijungimas naujiems klientams, tam per artimiausius trejus metus skirta arti 3 mln. eurų, todėl tikimės, kad galėsime patenkinti panevėžiečių poreikį turėti kokybiškas ir konkurencingas interneto ir televizijos paslaugas“, – apie plėtrą pasidalija „Splius“ tinklo plėtros ir eksploatacijos vadovas Evaldas Papaurėlis.

SPLIUS, UAB – „Splius“ įmonių grupei priklausanti viena didžiausių savo sektoriaus bendrovių Šiaurės Lietuvos regione, teikianti elektroninių ryšių paslaugas Šiauliuose, Šiaulių rajone, Klaipėdoje, Panevėžyje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Pasvalyje, Pakruojyje, Kretingoje, Gargžduose ir Naujojoje Akmenėje. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, pagal abonentų skaičių „Splius“ rikiuojasi 4 vietoje tarp 10 didžiausių mažmeninių interneto prieigos paslaugų, teikiamų fiksuoto ryšio technologijomis, teikėjų Lietuvoje.