Kanalai „Kinomiks HD“ , „Discovery HD“, “Eurosport HD” nuo šiandien nebus koduojami. Kas keičiasi „Splius“ klientams?

Gera žinia „Splius“ klientams, kanalai „Kinomiks HD“ , „Discovery HD“, “Eurosport HD” tampa prieinami ir be kodavimo kortelės. Šiuos kanalus galės matyti net ir analoginės (kabelinės) televizijos žiūrovai, kurių televizoriuose yra integruotas DVB-C imtuvas. Todėl nuo šiandien sporto aistruoliai galės mėgautis vienu populiariausiu sporto kanalu „Eurosport HD“.

Norime pradžiuginti ir nauju „Discovery“ grupės kanalu apie namus ir sodininkystę „Home & Garden” (HGTV) su kurių atstovais pasirašoma sutartis. Jis bus įdomus visiems, kurie atnaujina būstą, nes čia ne tik pasisemsite gerų idėjų iš renovacijų ekspertų, turėsite galimybę stebėti būsto renovacijos realybių šou, bet ir susipažinti su aktualiomis daržo bei sodo puoselėjimo temomis, inovatyviomis idėjomis.

Nepamiršome ir kino gerbėjų. „Kinomiks“ kanale kultiniai rusų ir užsienio kinematografo filmai – nuo komedijų iki dramų.

„Splius“ įmonė nuolat naujina programų tinklelį, kuris atitinka šių dienų technologijas, todėl klientai programas gali matyti aukščiausia HD raiška. Įmonė palaipsniui atsisako SD kanalų, kurie pakeičiami naujais HD kokybę atitinkančiais kanalais.