Turbūt nė vienas neįsivaizduojame savo gyvenimo be televizijos. Per visą gyvavimo laikotarpį televizija tapo daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Technologijoms vis labiau modernėjant, televiziją galime atrasti ne tik televizoriaus ekrane, bet ir telefonuose, žiūrėti internetu patogiu laiku bet kokioje vietoje. Minint Pasaulinę televizijos dieną, telekomunikacijų bendrovė „Splius“ siūlo dar kartą atsigręžti į šiuolaikinės televizijos galimybes – tai, kas prieš kelis dešimtmečius atrodė neįtikėtina, šiandien tapo kasdienybe, be kurios jau neįsivaizduojame savo gyvenimo.

Geriausios programos – Jums patogiu metu

Kone didžiausiu proveržiu televizijos istorijoje turbūt reikėtų laikyti išmaniosios televizijos atsiradimą. Ji tarsi pakeitė tvarką – anksčiau žmogus planavo savo laiką, kad galėtų pažiūrėti norimą programą, dabar televizija yra kur kas arčiau žmogaus, lengviau pasiekiama. Išmanioji televizija vis labiau populiarėja ir įsitvirtina rinkoje. Ji suteikia galimybę stebėti mėgstamas programas, koncertus, varžybas, tada, kai norisi. Kitaip tariant, žiūrovui nereikia planuoti ir derintis prie programų laiko, viską galima pažiūrėti patogiu laiku, norimą laidą, filmą, ar serialą atsisukus vienu mygtuko paspaudimu.

Televizijos dieną išties švęsti verta – „Splius“ išmaniosios televizijos turinys gausus ir įspūdingas, galintis patenkinti net išrankiausio žiūrovo skonį. Stebėkite televizijos laidas, sporto varžybas, filmus, serialus tiek per lietuviškus kanalus, tiek užsienio kalba.

Nepraleiskite sporto varžybų

Šį rudenį, vyksta ne vienas svarbus sporto renginys. Išmanioji televizija suteikia galimybę nepraleisti svarbių sporto varžybų!

Mėgstate krepšinį? Stebėkite Eurolygos rungtynes Jums patogiu metu, palaikykite „Žalgirį“, sustabdykite, atsisukite ir neskubėdami mėgaukitės reginiu!

Prieš kelias dienas prasidėjo ir FIFA pasaulio futbolo čempionatas. Kalbama, kad tai vienas brangiausių čempionatų istorijoje ir vyksta jis visiškai netradiciniu lauku – ne vasarą, o rudenį. Praleidote įspūdingą atidarymą, pramiegojote svarbų mačą? Ne bėda! „Splius“ išmanioji televizija suteikia galimybę stebėti programas, rodytas dviejų savaičių laikotarpiu.

Mėgaukitės filmais ir serialais

Savo žiūrovą rado ir ukrainietiški kanalai. Jie kompensavo turinio trūkumą rusų kalba. Reitingai rodo, kad filmų ir serialų gerbėjai greitai pamėgo „Star cinema“, „Star family“, „Film UA drama“ kanalus. Jie nuolat patenka į žiūrimiausiųjų dvidešimtuką.

Jeigu vis dar neapsisprendžiate, ką žiūrėti ramų rudens vakarą, visada galite apsilankyti „Splius“ socialinių tinklų paskyroje. Čia kiekvieną savaitę skelbiamos rekomendacijos. Rasite ir garsiausių filmų, nominuotų įvairiems apdovanojimams, ir sporto varžybų, programų mažiesiems žiūrovams. Čia savo rekomendacijomis dalijasi ir „Splius“ darbuotojai, siūlydami pažiūrėti labiausiai patikusį filmą. Tad belieka tik pasirinkti ir mėgautis vakaro ramybe prie televizijos ekrano.

Plius.TV programėlė – daugiau galimybių

Šiemet startavo ir „Plius.TV“ programėlė, kuri suteikia galimybę stebėti „Splius“ išmaniąją televiziją be jokio priedėlio. Tereikia išmaniajame televizoriuje atsisiųsti „Plius.TV“ programėlę. Įvedę savo telefono numerį, gausite kodą, su kuriuo prisijungę, net 7 dienas nemokamai matysite visą didįjį kanalų paketą. Dar 23 dienas galėsite stebėti LRT HD ir LRT Plius HD kanalus. Norite daugiau? Kreipkitės į „Splius“ vadybininką ir jis pateiks geriausią pasiūlymą!

Domina „Plius.TV“ programėlė, bet dar neturite išmaniojo televizoriaus? „Splius“ galite įsigyti naują televizorių išsimokėtinai itin geromis sąlygomis – be jokio pabrangimo ir lizingo. „Splius“ specialistai ne tik pristatys Jums televizorių į namus, bet ir jį prijungs, sureguliuos, kad laikas, praleistas prie ekrano būtų ryškus ir kokybiškas!