„Splius“ interneto apsauga – paslauga, kuri padeda apsaugoti Jus nuo kenksmingo ar nepageidaujamo turinio! Tik „Splius“ klientai gali ją išbandyti net 2 mėn. nemokamai!

„Splius“ interneto apsaugos paslauga gali atpažinti virusais užkrėstus puslapius, taip pat perspėja vartotojus apie tai ir užblokuoja prieigą prie šių puslapių. Paslauga atpažįsta ir netikras el. parduotuves ar el. bankininkystes, kuriose imituojant tikrus internetinius puslapius sukčiai bando pasiekti informaciją apie Jūsų duomenis, t.y. slaptažodžius, mokėjimo kortelės kodus bei kitą jautrią informaciją.

Kodėl verta rinktis „Splius“ interneto apsaugos paslaugą?

Saugumas – paslauga apsaugos visus Jūsų namų įrenginius, prijungtus prie „Splius“ interneto tinklo. Saugiai galėsite naršyti ne tik internete, taip pat bus aptikti virusai bei kenkėjiškos programos, kurios gali pakenkti Jūsų įrenginiui. Saugo nuo išorinių grėsmių ateinačių per interneto tinklą.

Patogumas – paslaugą užsisakyti itin paprasta, užteks ją pasirinkti www.manosplius.lt savitarnos svetainėje ir ji pradės veikti iš karto. Jei nesinaudojate savitarnos svetaine, paslaugą užsakyti galite tel. 19955 ar el.paštu klientuaptarnavimas@splius.lt

Išbandykite net 2 mėnesius nemokamai, vėliau paslaugos kaina 1.50 Eur/mėn.

Dar daugiau atsakymų į klausimus apie šią paslaugą rasite D.U.K skiltyje „Interneto apsauga“.