• Internetas
 • Televizija
 • Fiksuotas

Splius / Apie mus

Apie mus

    Viena didžiausių sparčiai besivystančių Šiaurės Lietuvoje bendrovių SPLIUS, UAB teikia elektroninių ryšių paslaugas Šiauliuose, Šiaulių rajone, Klaipėdoje, Radviliškyje, Kuršėnuose, Joniškyje, Kelmėje, Pasvalyje ir Naujojoje Akmenėje. Bendrovės SPLIUS, UAB ir VšĮ „Šiauliai plius“ sudaro „Splius“ įmonių grupę, kuri savo veiklą sėkmingai plėtoja jau daugiau nei 15 metų.

„Splius“ įmonių grupė veiklą plėtoja šiomis kryptimis:

 • kabelinės televizijos tinklų statyba ir eksploatacija,
 • analoginės, skaitmeninės ir raiškiosios televizijos retransliacija,
 • interneto tiekimas kabeliniais, optiniais ir bevieliais tinklais,
 • NTT fiksuoto ryšio ir papildomų fiksuoto telefono ryšio funkcijų teikimas,
 • savaitraščio „Šiauliai plius“ leidyba,
 • naujienų portalo „Etaplius.lt“ turinio kūrimas,
 • autorinių televizijos laidų rengimas,
 • reklamos gamyba,
 • reklamos agentūros paslaugos.

    „Splius“ įmonių grupės misija – kurti sėkmingą informacinę erdvę Šiauliuose, Radviliškyje, Kelmėje, Kuršėnuose, Klaipėdoje, Joniškyje, Pasvalyje ir Naujojoje Akmenėje. Diegdama naujausias technologijas, „Splius“ įmonių grupė vartotojams teikia kokybiškas ir prieinamas paslaugas.

    SPLIUS, UAB nuolat plečia interneto aprėpties zoną ir tobulina technines galimybes. Interneto paslauga gali naudotis ne tik didžiųjų miestų gyventojai, bet ir rajono gyvenviečių vartotojai, kuriuos pasiekia bevielis „Splius“ internetas. Kabelinės, skaitmeninės ir raiškiosios televizijos abonentai mėgaujasi nepriekaištinga kokybe ir paslaugų įvairove, o retransliuojamas programas modernizuotais tinklais stebi daugiau nei 100 tūkst. Vakarų ir Šiaurės Lietuvos gyventojų. Klientams pasiūlius NTT fiksuoto telefono ryšio paslaugą, naujausių ir pažangiausių technologijų dėka „Splius“ gali pasiūlyti itin palankius pokalbių tarifus, o lankstūs ir optimalūs sprendimai suteikia galimybę gerokai sumažinti išlaidas fiksuoto telefono ryšio paslaugoms ir praplėsti fiksuoto telefono ryšio galimybes. „Splius“ bendrovė išskirtinį dėmesį skiria aukštai paslaugų kokybei ir klientų poreikiams tenkinti.

    „Splius“ grupės įmonė VšĮ „Šiauliai plius“ – didžiausia žiniasklaidos grupė Šiaurės Lietuvoje, jungianti beveik visas informavimo priemones. „Šiauliai plius“ prekiniam ženklui priklauso naujienų portalas „Etaplius.lt“, savaitraštis „Etaplius“ ir to paties pavadinimo reklamos agentūra bei korespondencijos platinimo tarnyba.

    Pagrindinis „Šiauliai plius“ tikslas – didinti informacijos sklaidą Šiaurės Lietuvos regione, užtikrinti operatyvų aktualiausių naujienų perdavimą ir gerinti jų pasiekiamumą kiekvienam šiauliečiui.

    „Splius“ įmonių grupė aktyviai dalyvauja Šiaulių krašto visuomeninėje veikloje. Ji anonsuoja kasmečius Šiaulių miesto ir krašto renginius, yra nuolatinė miesto gimtadienio šventės „Šiaulių dienos“ rėmėja, informuoja apie mažesnių kultūros įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, klubų, draugijų renginius, skiria lėšų sporto varžyboms ir renginiams. Nemažai dėmesio skiriama opioms socialinėms problemoms. Šiaulių miesto savivaldybė dėkoja bendrovei už sėkmingai plėtojamą informavimo ir telekomunikacijų verslą, už įvairiapusišką informacijos sklaidą bei reikšmingą paramą viešiesiems Šiaulių miesto renginiams.

    Nuo 2005 m. bendrovė „Splius“ kasmet pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos bendrovių, turinčių sėkmingą požiūrį į vartotojų poreikius bei vystančių skaidrią veiklą. 2009 m. bendrovė pripažinta viena patraukliausių Šiaulių darbdavių tarp paslaugų sektoriaus įmonių.

    „Splius“ įmonių grupė yra Socialiai atsakingų įmonių organizacijos narė ir aktyviai dalyvauja akcijos „Darom“ organizuojamuose renginiuose.

Atgal Siųsti nuorodą