• Internetas
  • Fiksuotas

Splius / Televizija / Kabelinė TV

Kabelinė TV

Kodėl  vertėtų užsisakyti kabelinę analoginę televiziją?

Elektroninių ryšių bendrovės „Splius“ kabelinės televizijos klientams siūlome daugiau negu 35 programas iš įvairiausio programų spektro: populiariausios lietuviškos programos; programos, skirtos mažiausiems žiūrovams; sporto mėgėjams; įvairios pažinimo bei informacijos, žinių programos; filmų kanalai. TV signalas kabelinės televizijos klientams paduodamas šviesolaidžiu – šviesolaidinis tinklas užtikrina kokybišką vaizdą televizoriaus ekrane.

 

 

Norime pabrėžti, kad „Splius“ skaitmeninės televizijos klientai kabelinę televiziją per kitus, jų namuose esančius televizorius žiūri nemokamai, o pageidaujantiems per visus televizorius mėgautis skaitmenine televizija siūlome „Dublio“ paslaugą.

Taip pat mes siūlome net keletą kabelinės televizijos paketų: pagrindinį (13 programų) bei pageidaujantiems didesnės programų įvairovės bazinį (37 programos). Kabelinės televizijos bazinio paketo klientai su skaitmeninės TV priedėliu be jokių papildomų mokesčių gali stebėti net 59 nekoduotus skaitmeninės televizijos kanalus.

 

 

Bendrovė „Splius“ savo esamiems ir būsimiems klientams visada pasiūlys pačias palankiausias sąlygas įsirengti kabelinę, skaitmeninę ar raiškiąją televiziją, todėl kviečiame kreiptis į mus telefonu 19955.

Mūsų specialistai visada patars gyventojams, kuriuos kamuoja bet koks klausimas apie televiziją, jos rūšis ar teikiamas galimybes ar tiesiog pageidaujantiems užsisakyti paslaugas.

Atgal Siųsti nuorodą