• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Pagalba / Nuotolinė pagalba

Nuotolinė pagalba

NUOTOLINIS KOMPIUTERIO VALDYMAS SU „SPLIUS“

Iškilus problemai Jūsų kompiuteryje ar prireikus minimalaus sutrikimo pašalinimo, „Splius“ gali pasiūlyti nuotolinio kompiuterio tvarkymo paslaugą. Mes siūlome operatyvų būdą tai padaryti, o duomenys Jūsų kompiuteryje išliks saugūs ir konfidencialūs.

Kaip tai padaryti? Jums reikia parsisiųsti „Anydesk“ programą iš tinklalapio www.anydesk.com. Ši programa yra nemokama ir netgi nereikalauja, kad būtų įdiegta į kietąjį diską.

Kaip tai veikia? Programa veiks tik tada, kai Jūs ją suaktyvinsite ir, gavę prisijungimo numerį, padiktuosite jį mūsų IT inžinieriui. Tik tada IT inžinierius galės prisijungti prie Jūsų kompiuterio, o kad galėtų pradėti darbą, reikės Jūsų patvirtinimo. Pasibaigus tvarkymo (pagalbos) sesijai, Jūs uždarysite programą, tokiu būdu atjungdami prisijungimo galimybę be Jūsų kontrolės.

Kodėl tai patogu? Programa leidžia, neatvykus į Jūsų namus, diagnozuoti kompiuterio problemas, keisti tam reikalingus nustatymus, perkrauti kompiuterį. Be to, IT inžinierius prisijungs Jums patogiu laiku, Jums esant namuose, tad  nereikės specialiai derinti atvykimo laiko.

Atgal Siųsti nuorodą