• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Verslo ir pasiekimų parodos apdovanojimas bendrovei „Splius“ už originaliausią stendą

2013 12 04

Verslo ir pasiekimų parodos apdovanojimas bendrovei „Splius“ už originaliausią stendą

Praėjusį šeštadienį  XVIII verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2013″ pasiekė savo kulminaciją. Apdovanotos geriausiai joje pasirodžiusios įmonės ir įstaigos. Dalyviai nominuoti apdovanoti trijose kategorijose: originaliausio stendo, paslaugos ir gaminio.

Apdovanojimų ceremoniją pradėjo miesto meras, pasveikinęs parodos dalyvius ir lankytojus ir padėkojęs už jų triūsą. Justinas Sartauskas pabrėžė ne tik verslo plėtros ir naujų idėjų integravimo svarbą Šiauliuose, bet verslo ir jaunimo bendradarbiavimo reikšmingumą. Apdovanojimų ir nominacijų teikimo ceremonijoje dainavo Šiaulių universiteto Muzikos pedagogikos katedros mišrus choras „Studium“.

Pagrindinis apdovanojimas ir A. Gaubos skulptūrėlė įteikta elektroninių ryšių paslaugų bendrovei  SPLIUS, UAB parodoje pristačiusiai interaktyvų stendą, kvietusį paspausti mygtuką ir gauti dovanų.

Paslaugos kategorijoje apdovanoti trys nominuotieji. Pirmąjį apdovanojimą atsiėmė „Lino tapybos studija“, parodoje pristačiusi tapybos ant lino technika puoštus rūbus. Antrasis apdovanojimas atiteko interjero ir sienų dekoravimo paslaugą pristačiusiai UAB „Siuzanos studija“. Pagrindinį prizą atsiėmė jojimo paslaugą pristačiusi Kurtuvėnų regioninio parko direkcija.

Net septynios įmonės apdovanotos gaminio kategorijoje. Pirmasis apdovanojimas įteiktas UAB „Biržų duona“. Antrasis – UAB „Verbūnų duona“ už pristatytą populiariausią savo gaminį – „Verbūnų senoliai“ duoną. Trečioji apdovanojimą atsiėmė AB „Gubernija“ pristačiusi alų „elis“. Už kokybę ir estetiką metų gaminio nominacijos, anot organizatorių, nusipelnė UAB „Rūta“, pristačiusi naują saldainių rinkinį „Rūta 100″. Už reguliuojamų aukščio sistemų stalus gaminio kategorijoje apdovanota UAB „Stadga“. Pagrindinis apdovanojimas ir statulėlė įteikta UAB „Ruvera“, kuri pristatė Šiauliuose gaminamą gelį skaudantiems raumenims „INOBIO HUMANICA“.

Parodos „Šiauliai 2013″ padėkos įteiktos Všį „Išmanioji mokykla“, parodoje pristačiusi 3D technologijų robotukus. Taip pat padėkota Šiaulių turizmo ir informacijos centrui už bendradarbiavimą ir Kalėdinio miestelio idėjos realizavimą.

Apdovanojimų ceremonijos pabaigoje paaiškėjo ir buvo apdovanoti konkursų nugalėtojai. Burtų keliu ištraukti ir paskelbti parodos metu surengto Kurtuvėnų regioninio parko direkcijos organizuoto konkurso nugalėtojai. Jie galės pasimėgauti įvairiomis kelionėmis žirgų traukiamais vežimais. Taip pat apdovanoti naujienų portalo Etaplius.lt organizuoto nuotraukų konkurso „Kuriame Šiauliuose“ laimėtojai.

Vieno iš parodos organizatorių Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vidmantas Japertas pasižadėjo, kad kitų metų lapkričio paskutinįjį ketvirtadienį rengiama jau XIX verslo ir pasiekimų paroda bus ne mažiau įdomi, informatyvi ir stebinanti.

 

 

 

 

 

 

Atgal Siųsti nuorodą