• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Užteks švaistyti pinigus niekniekiams! Artimiesiems padovanokite vertingų dovanų!

2012 12 10

Užteks švaistyti pinigus niekniekiams! Artimiesiems padovanokite vertingų dovanų!

 

Artėjant didžiausioms metų šventėms gruodis tampa pinigus ryjančiu mėnesiu, o išaušus Kalėdų rytui po egle pūpso kalnas parfumerijos, bižuterijos, valgomų ir geriamų dovanų. Ar pajėgtumėte prisiminti ir išvardyti visas dovanas, kurias gavote praėjusiais metais? O nuoširdžiai prisipažinti, kiek iš jų buvo reikalingos ir naudingos? Elektroninių ryšių bendrovė „S plius“ siūlo sutaupyti krūvą pinigų ir artimuosius pradžiuginti dovanomis, kurios neapdulkės net po metų.

Visiems abonentams, pasirašantiems terminuotą sutartį, „S plius“, už simbolinę kainą padovanos, kuo tikriausią, jau supakuotą, dovaną visai šeimai – kambarinį belaidžio interneto maršrutizatorių, kurio dėka galėsite mėgautis internetu lovoje ar net savo namo kieme, o gal nusprendėte padovanoti skaitmeninės televizijos įrašantį imtuvą? Pavyzdžiui, namiškiams nutarėte padovanoti skaitmeninę televiziją - pasirašę 36 mėnesių sutartį, imtuvą gausite vos už 1 litą, o „S plius“ darbuotojai tarpšventiniu laikotarpiu atvažiuos į namus ir padės įsijungti skaitmeninę televiziją. Tokia dovana mėgautis galės visa šeima: įvairios animacinės programos vaikams, sporto mėgėjams – sporto kanalai bei nauji ir pamėgti filmai visai šeimai.

Jūsų artimieji naudojasi baziniu kabelinės televizijos paketu? Kalėdų proga padovanokite jiems skaitmeninę televiziją. Jeigu esate užsisakę „S plius“ skaitmeninės televizijos bazinį paketą, jį galite padovanoti ir savo artimiesiems, kurie dar nesinaudoja „S plius“ skaitmenine televizija. Už papildomus 10 litų prie mėnesinio mokesčio, artimiesiems suteiksite galimybę nemokamai stebėti tuos pačius kanalus, kuriuos matote Jūs.

Daugiau informacijos apie kalėdines akcijas ir taikomas sąlygas sužinosite apsilankę tinklalapyje www.splius.lt, paskambinę telefonu 8~700 121 01 arba užėję į bet kurį klientų aptarnavimo skyrių.

 

Atgal Siųsti nuorodą