• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Už paslaugas atsiskaitykite „Lietuvos spaudos“ kioskuose ir „R-kiosk“ parduotuvėse

2012 07 15

Už paslaugas atsiskaitykite „Lietuvos spaudos“ kioskuose ir „R-kiosk“ parduotuvėse

Nuo liepos mėnesio elektroninių ryšių bendrovės „Splius“ klientai už paslaugas gali atsiskaityti „Lietuvos spaudos“ kioskuose ir „R-kiosk“ parduotuvėse. Bendrovės „Splius“ atstovų teigimu, įmokų surinkimo vietų tinklas plečiamas siekiant, kad klientai turėtų kuo daugiau galimybių sąskaitas apmokėti patogiausioje vietoje jiems tinkamu laiku.

Nuo liepos 15 d. Šiaulių, Radviliškio, Kelmės, Kuršėnų, Joniškio ir Klaipėdos gyventojai už „Splius“ paslaugas gali atsiskaityti vos per keletą sekundžių, nepildydami jokių kvitų. „Splius“ finansų direktorius Evaldas Mazrimas sako, kad atsiradus galimybei sąskaitas apmokėti ne tik „Splius“ klientų aptarnavimo, bet ir „Lietuvos pašto“ skyriuose, parduotuvių tinklo „Maxima“ kasose, bankuose arba naudojantis elektronine bankininkyste, sudarant tiesioginio debeto sutartis, ir loterijos „Perlas“ terminaluose, vis daugiau abonentų ėmė naudotis tokiu privalumu, todėl buvo nuspręsta prie klientų priartėti dar arčiau.

Paslaugos kaina, jeigu atsiskaitoma kiekvieno mėnesio 1-9 ir 26-31 dienomis – 1,27 Lt, o mokant 10-25 dienomis – tik 0,77 Lt. Tai bene mažiausias mokesčių priėmimo įkainis, palyginti su kitomis mokesčių priėmimo vietomis. Be to, „Splius“ klientams atsiskaitant už paslaugas pakanka „Lietuvos spaudos“ ar „R-kiosk“ darbuotojui pateikti gautą sąskaitą. Jos apmokėjimas truks tik tiek, kiek reikės laiko sąskaitos kodui nuskaityti, pinigams paduoti ir grąžai atsiimti.

„Lietuvos spaudos“ ir „R-kiosk“ tinklas yra vienas plačiausių šalyje. Populiariausiose miesto vietose įsikūrę taškai dirba septynias dienas per savaitę nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro. Taigi kiekvienas vartotojas ras sau patogią vietą ir galės išsirinkti norimą laiką, o prekybos tinklas garantuos spartų ir kokybišką aptarnavimą.

Atgal Siųsti nuorodą