• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Šiauliuose prasidėjo mokinių veiklinimo savaitė

2014 04 07

Šiauliuose prasidėjo mokinių veiklinimo savaitė 

Jau antrus metus iš eilės SPLIUS prisijungia prie projekto, kurio tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiausiomis veiklos sritimis bei motyvuoti jaunimą apsvarstyti savo būsimos karjeros kryptis dar būnant mokykloje. Šią savaitę „Romuvos“ gimnazijos moksleivė Greta Šilinskaitė savo praktiką atlieka SPLIUS įmonės Marketingo skyriuje. Kad patektų į šį projektą, Greta turėjo sudalyvauti net dviejose atrankose, kurioje dalyvavo per 50 moksleivių iš skirtingų miesto mokyklų. SPLIUS siekia skatinti jaunimą, todėl džiaugiasi galimybe bendradarbiauti panašaus pobūdžio projektuose. Kaip sekasi Gretai praktikos metu, galėsite sužinoti paskaitę Gretos praktikos dienoraštį.

 

2014 kovo 31-oji. Pirmoji praktikos diena

Pirma praktikos diena ir dar pirmadienis... Tikriausiai skamba super bauginančiai, tačiau taip tik skamba. Kai įžengiau pro SPLIUS duris, buvo 8:47, o pirmąją dieną nesinori madingai vėluoti (8:50 turėjau būti kabinete). Hop hop ir spėjau! Tikriausiai tobula pradžia lėmė puikią dieną. Pareigingai su kitomis praktikantėmis perskaitėme saugumo instrukcijas ir net išklausėme dėdės paskaitos. Kai jau nebekėlėme jokios grėsmės visuomenei, buvome palydėtos į savo darbo vietas. Labai apsidžiaugiau, kad man rado kompiuterį ir galėjau įnirtingai prisidėti prie darbo. Šiandien teko sutikti labai daug žmonių, visi buvo draugiški ir malonūs, tad su šypsena prabėgo mano diena. Prabėgo? O taip! Tiesiog nepastebėjau, kada atėjo pietūs ir pati darbo dienos pabaiga. Jei ir kitos dienos bus tokios, manau, kad nebenorėsiu grįžti į mokyklą! :)

 

2014 balandžio 1-oji. Antroji praktikos diena.

Esu girdėjusi, kad antras kartas niekada nebūna toks įdomus, kaip pirmas. Nuo šiandien drįstu ginčytis! Antroji mano praktikos diena tikrai ne prastesnė už pirmąją. Žmonės jau matyti, tačiau vis dar pasiteirauja, kaip sekasi, kokie ateities planai. Veikla darosi vis įdomesnė – jau žinau, ką reiškia nuolatinis pokalbių telefonu rėžimas. Labai džiaugiuosi galimybe dalyvauti susirinkimuose ir organizacinėje veikloje. Ką organizuojame? Nesakysiu! Galiu tik prasitarti, kad prie veiklos prisideda daug energingų žmonių ir rezultatas bus puikus. 

P. S. Šiandien iš darbo vietos išėjau truputėlį vėliau nei turėjau, manau jie jau kuria strategijas, kaip reikės manęs atsikratyti...

 

2014 balandžio 2-oji. Trečioji praktikos diena.

Dažnai girdėdavau ir matydavau, kad po darbo žmonės grįžta pavargę ir jiems reikia tik poilsio. Arba tai visiškas melas, arba su manim kažkas negerai – kas vakarą grįžtu su vis platesne šypsena ir turiu dvigubai daugiau pozityvios energijos negu ryte. Kaip tai įmanoma? Visa dieną bendrauju su itin energingais, linksmais žmonėmis. Nors sako, kad užsikrėsti galima gripu, tačiau nuo šiandien užsikrėsti galima ir gera nuotaika! O ko jau ko, bet šypsenų ir juoko galėtume net paskolinti!

Šiandien iš rankų nepaleidau telefono ir kompiuterio, nors teko dirbti ir už biuro ribų! Tempai buvo tikrai greiti, o rytoj nusimato dar greitesni. Lauksiu, nesulaukiu  rytojaus!

 

2014 balandžio 3-oji. Ketviroji praktikos diena.

Jau minėjau, kad šiandien bus daug darbo. Jo tikrai buvo! Keliavome iš vienos vietos į kitą, bendravome su labai skirtingais žmonėmis. Diena ir vėl pralėkė žaibiškai.

Tiesa, šiandien sužinojau, kad pastate vis dar yra vietų, kuriose nebuvau ir rytoj būtinai jose apsilankysiu. Nesinori net galvoti, kad ši savaitė pralėkė taip greitai...

Rytoj jau paskutinė diena, bet dar negalvosiu apie tai! Vis dar esu praktikantė ir "Splius" dalis. Tad reikia tinkamai išnaudoti paskutiniąsias šlovės dienas, o aš, patikėkit, mėgaujuosi kiekviena akimirka.

 

2014 balandžio 4-oji. Penktoji praktikos diena.

Jau paskutinė diena? Negaliu patikėti! Net ir paskutinė diena buvo judri, energinga. Ryte dalyvavau ekskursijoje su „Saulėtekio“ mokiniais, o vėliau prasidėjo kelionės po miestą. Per šią savaitę aplankiau tiek vietų, kad net pirštų neužtektų joms suskaičiuoti! O žmonių, su kuriais susipažinau, skaičių jau net pamečiau... Tiek emocijų, tiek naujos patirties!

Už viską esu dėkinga praktikos savaitės organizatorėms, Splius įmonei, kuri svetingai priėmė, ir marketingo skyriaus darbuotojoms, su kuriomis praleidau visas šias nepakartojamas dienas. Labai džiaugiuosi, kad visą savaitę galėjau būti komandos dalimi ir ,žinoma, džiugina pasiūlymai, kurie leidžia prisidėti prie tolimesnės Splius veiklos. 

 

Atgal Siųsti nuorodą