• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Šiaulių moksleivių namų ugdytinių sukurtos velykinės dekoracijos papuošė SPLIUS klientų aptarnavimo skyrių

2013 03 18

Šiaulių moksleivių namų ugdytinių sukurtos velykinės dekoracijos papuošė SPLIUS klientų aptarnavimo skyrių

Šiemet elektroninių ryšių bendrovė SPLIUS Šv. Velykų laikotarpiu pasitiks ir kurs pavasarinę nuotaiką spalvingomis dekoracijomis, kurias pagaminti maloniai sutiko Šiaulių moksleivių namų Dailės būrelio ir studijos „Deco“ moksleiviai bei jų mokytojos Jolita Udrienė ir Daiva Dominauskienė.

Būtent šiandien, kovo 18-ąją, prasideda ir SPLIUS velykinė akcija, tad smagu, jog skubantys paslaugas užsisakyti klientai galės pasidžiaugti pavasarinėmis dekoracijomis. Pasak dailės mokytojų Jolitos Udrienės ir Daivos Dominauskienės, papuošimus jos ir mokiniai gamino galvodami apie tai, kad SPLIUS klientai, užėję į Klientų aptarnavimo skyrių, pajustų artėjantį pavasarį ir Šv. Velykas.

„Mėlynos žibutės - tai pirmosios pavasario pranašės, o velykiniai kiaušiniai - pavasario šventės simbolis“, - sako D. Dominauskienė.

SPLIUS dėkoja Moksleivių namų dailės studijų vadovėms ir jų ugdytiniams už šventinę nuotaiką bei pavasariškas dekoracijas.

 

 

 

 

Atgal Siųsti nuorodą