• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Šiaulių arenoje prasidėjo tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2012“, kurioje dalyvauja daugiau nei 170 gamybos ir paslaugų įmonių.

2012 11 30

Šiaulių arenoje prasidėjo tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2012“, kurioje dalyvauja daugiau nei 170 gamybos ir paslaugų įmonių.

 

Interaktyvios pamokos, žaidimai ir realios dovanos

Informacinės technologijos skuba į priekį septynmyliais žingsniais, o Šiaulių elektroninių ryšių paslaugų bendrovė „Splius“ su naujovėmis žengia koja kojon. Norėdami parodyti, kokių neribotų galimybių turi tie klientai, kurie naudojasi „Splius“ skaitmenine televizija ir interneto ryšiu, „Splius“ darbuotojai parodoje pristato interaktyvų stendą. Pasak šios bendrovės marketingo direktorės Aušros Vaitkevičienės, neretai klientai net nesusimąsto, kad neišnaudoja visų „Splius“ jiems siūlomų galimybių. Visi, užsukę į parodą ir atėję prie interaktyvaus stendo, bus nudžiuginti ne tik išgirstos informacijos, pakerėti vaizdo, bet ir turės galimybę gauti dovanų.Du kartus per dieną atėjusiųjų prie „Splius“ stendo laukia po dvi 10 minučių trukmės paskaitas. Jas vedantis bendrovės aktyvių pardavimų grupės vadovas Robert Kazarjan sako, jog sumanymas vaizdžiai informuoti klientus kilo pastebėjus, kad daugelis net neįsivaizduoja, kokių neribotų galimybių suteikia „Splius“ internetas ir skaitmeninė televizija, o namuose esantis televizorius yra išmanusis. Sujungus „Splius“ internetą ir skaitmeninę televiziją rodantį televizorių, per „Skype“ galima skambinti į bet kurią pasaulio šalį ir matyti pašnekovą televizoriaus ekrane aiškiai ir raiškiai.

„Naudojantis „Splius“ internetu ir skaitmeninė televizija, namai gali tapti sporto sale su asmeniniu treneriu. Sujungus abi technologijas dideliame ekrane, galima stebėti trenerio vedamas treniruotes ir komfortiškai mankštintis“, – sako R. Kazarjan. Antrosios paskaitos metu „Splius“ stendo lankytojai sužinos, kaip turint skaitmeninę televiziją įsirašyti filmus, laidas, „prasukti“ reklamą ir kaip naudojantis pulto mygtuku „time chift“ sustabdyti žiūrimą laidą bei ją žiūrėti toliau. „Visi paskaitas išklausę dalyviai gaus sertifikatus ir simbolines dovanėles. Dovanų parodoje „Splius“ pasiūlys ir daugiau“, – sako R. Kazarjan. Parodos lankytojams siūloma dalyvauti viktorinoje „Išmaniųjų „Splius“ lyga“, kurioje klausimus interaktyviame stende pateiks patys bendrovės darbuotojai. Parengtos devynios sesijos, kuriose bus pateikta po penkis klausimus. Teisingai atsakę į klausimus gaus vertingų dovanų. A. Vaitkevičienės teigimu, parodos dalyviai taip pat sužinos, kokios staigmenos jų laukia tapus „Splius“ klientu nuo gruodžio 3-ios dienos. Pasirašę terminuotą sutartį, klientai gaus kalėdinių dovanų – dailioje blizgančioje dėžutėje supakuotą SKTV modulį, SKTV imtuvą arba interneto maršrutizatorių. Tokią dailią dovaną išsyk galima padėti po eglute ir suteikti džiaugsmo savo artimiesiems.

Atgal Siųsti nuorodą