• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Šaltus žiemos vakarus leiskite prie televizoriaus

2014 01 22

Šaltus žiemos vakarus leiskite prie televizoriaus

Naujausia Sony Entertainment television programa Splius SKTV žiūrovams

 

Q’Viva! Išrinktasis

 

Q’Viva! Išrinktasis
Diena: sekmadienis
Laikas: po dvi serijas, 19:10 ir 20:05
Vedėjai: Jennifer Lopez, Marcas Anthony, Jamie Kingas 

 

“Q’Viva! Išrinktasis” darbo imasi iš esmės ir paliečia Lotynų Amerikos gyventojų širdis, nes suranda autentiškiausius, nuoširdžiausius ir talentingiausius atlikėjus ir sukviečia juos į vieną šou.

Į kelionę leidžiasi ir išrinktųjų ieško laidos kūrėjas ir prodiuseris Simonas Fulleris, jam padeda iškirtiniai atlikėjai Jennifer Lopez ir Marcas Anthony, taip pat režisūros ir choreografijos superžvaigždė Jamie Kingas. Kartu jie aplankys 21 Lotynų Amerikos šalį. Tai viso gyvenimo kelionė ieškant “Išrinktojo”.

Ši laida žada tapti nepaprasta žvaigždžių paieška ir išskirtiniausiu ir autentiškiausiu Lotynų Amerikos gyvu pasirodymu per visą istoriją, nes čia dalyvaus pasaulinio lygio dainininkai, muzikantai, šokėjai, akrobatai ir kiti ypatinti atlikėjai. “Q’Viva! Išrinktasis” duoda Lotynų Amerikos gyventojams kartą gyvenime pasitaikančią galimybę parodyti neatskleistus savo talentus ir pasirodyti vienoje scenoje po bendra vėliava.

 

Top modeliai, 18-19 sezonai

 

Top Modeliai, 18-19 sezonai
Dienos: pirmadieniais-penktadieniais
Laikas: 18:00
Vedėjai: Tyra Banks, Kelly Cutrone, Robas Evansas

 

18-ame “Top modelių” sezone merginos iš Jungtinės Karalystės iš visų jėgų stengiasi prasimušti kaip modeliai Amerikoje. Jos grumsis ne tik tarpusavyje, jų priešininkėmis taps ir modeliais būti norinčios amerikietės. Merginas padalinus į komandas ir prasidėjus įtemptoms varžyboms dėl pagrindinio prizo emocijos kaista iki raudonumo. Britų favoritės ir merginos iš Amerikos kovoja dėl prestižinio Top modelio titulo. Jos grumiasi dėl puikų startą karjerai duodančio paketo: modelio kontrakto su “LA/NY Models” agentūra, galimybės tapti populiaraus naujienų žurnalo “Extra” korespondente, mados fotosesijos itališkame “Vogue”, “Beauty In Vogue” viršelio ir fotosesijos jame. Nugalėtoja taip pat taps “Top modelių” kvepalų “Dream Come True” veidu, jos dainą išleis CBS, ji gaus 100 tūkst. dolerių kontraktą su “CoverGirl” kosmetikos kompanija. Teisėjams vadovauja Banks, išrinkti nugalėtoją jai padeda “New York Times” bestselerių sąrašuose esanti rašytoja, mados viešųjų ryšių žinovė Kelly Cutrone ir garsus fotografas Nigelas Barkeris.

 

Painiava

 

Painiava, 1 sezonas 
Diena: pirmadieniais-penktadieniais
Laikas: 17:05
Vaidina: Avanas Jogia, Kylie Bunbury, Madelaine Hasson, Ashtonas Moio

 

Twisted pasakoja patrauklaus šešiolikmečio Denio Desai (Avanas Jogia) istoriją. Būdamas 11 metų vaikinas nužudė savo tetą, penkerius metus praleido nepilnamečių kalėjime, o dabar grįžo į gimtąjį Gryn Grūvą Niujorko valstijoje. Bandydamas atgaivinti senas draugystes ir susidurdamas su teisiančiais bendraamžiais Denis tampa pagrindiniu įtariamuoju klasės draugo nužudymo byloje. Suprasdamas, kad miesteliui nerūpi tiesa, jie tenori pamatyti, kaip jis nuteisiamas dėl šio nusikaltimo, Denis pasiryžta apginti savo vardą. Tuo pat metu jis turi išsaugoti paslaptį, kurios dar niekam nėra atskleidęs: kodėl jis nužudė savo tetą.

 

Viešbutis “Grand Hotel”, 3 sezonas

 

Viešbutis “Grand Hotel”, 3 sezonas – Nuo ketvirtadienio, sausio 30 d.
Dienos: antradieniais-ketvirtadieniais
Laikas: 21:00
Vaidina: Adriana Ozores, Amaia Salamanca, Yonas Gonzálezas

 

Ispanija, 1905 metai. Norėdamas išsiaiškinti sesers dingimo priežastį jaunas vaikinas atvažiuoja į idilišką viešbutį. Čia jis įsimylį vieną iš viešbučio savininkės dukterų. Serialas pasakoja apie aristokratiško viešbučio, tarnų ir detektyvo gyvenimą Alfonso XIII karalystėje. “Viešbutis “Grand Hotel” sulaukė televizijos kritikų pripažinimo ir laimėjo keletą apdovanojimų.

 

Šiąnakt būsi mano

 

Šiąnakt būsi mano – Filmo premjera – Penktadienį, sausio 24 d.
Diena: penktadienis
Laikas: 21:00
Vaidina: Luke’as Treadaway’us, Natalia Tena, Mathew Bayntonas, Sophie Wu

 

“Šiąnakt būsi mano” – laisvamaniška, rokenrolo dvasios kupina komedija. Luke’as Treadaway’us (“Brothers of the Head”, “Titanų susidūrimas”) vaidina išdidžią indie muzikos žvaigždę Adamą, didžiausią savo grupės pasaulinio populiarumo priežastį. Atvykęs groti “T in the Park” muzikos festivalyje Adamas netyčia susirakina antrankiais su Morela, kurią vaidina Natalia Tena (“Ponia Henderson pristato”, “Haris Poteris”), pagrindinę merginų pankroko grupės “The Dirty Pink's” vokaliste. Rakto nematyti, tad besikivirčijanti pora privalo išgyventi savaitgalį kiek galima sėkmingiau. Jiems reikia sugroti ne po vieną, o po du koncertus, tuo pat metu raminant pavydžią merginą, piktą vaikiną ir pakvaišusį vadybininką. Šio savaitgalio jie niekada nepamirš!

 

Marvino kambarys

 

Marvino kambarys – Filmo premjera– Penktadienį, sausio 31 d.
Diena: penktadienis
Laikas: 21:00
Vaidina: Meryl Streep, Leonardas DiCaprio, Diane Keaton, Robertas De Niro

 

Prieš 17 metų priepuolį patyręs vyras liko neįgalus ir prikaustytas prie lovos. Namuose Floridoje juo rūpinasi dukra Besė (Diane Keaton), o kita dukra, pries 20 metų į Ohajų su vyru išsikėlusi ir nuo tada su šeima nė karto nesusisiekusi Ly (Meryl Streep), jį visiškai ignoruoja. Kai gydytojas praneša Besei, kad ji serga leukemija ir jai reikia kaulų čiulpų transplantacijos, ši kreipiasi į seserį pagalbos. Ly savo ruožtu kreipiasi į savo sūnų Henką (Leonardas DiCaprio), kuris gydomas psichiatrinėje ligoninėje po to, kai padegė motinos namą. Kai Ly sužino, kad jai gali tekti perimti tėvo priežiūrą, pirmiausiai pradeda apžiūrinėti globos namų pasiūlymus. Tačiau galiausiai atitolusi šeima vėl suartėja.

Atgal Siųsti nuorodą