• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / SPLIUS prasidėjo Sėkmės mokyklos organizuojama Moksleivių praktikos savaitė

2013 05 06

SPLIUS  prasidėjo Sėkmės mokyklos organizuojama Moksleivių praktikos savaitė

Prieš pasirenkant vieną ar kitą studijų kryptį, prieš bandant atrasti savo profesinį kelią, Sėkmės mokykla vykdo projektą, kurio metu siūlo moksleiviams tiesiogiai susipažinti su darbo rinka. Geriausia pažintis – reali patirtis: įsiliejant į konkrečių organizacijų skyrių darbuotojų komandas, „šešėliuojant“ organizacijų vadovus, dalyvaujant vidiniuose organizacijų procesuose ir net atliekant konkrečias užduotis.

Sudalyvauti tokioje mokymo savaitėje, sėkmė nusišypsojo ir Šiaulių miesto moksleiviams. SPLIUS į savo gretas priėmė net keturis moksleivius, kurie turėjo pateikti motyvacinį laišką, sudalyvauti imituotame interviu su darbdaviu. Tik įveikusieji visus etapus buvo nukreipti į įmones atlikti praktikos.

„Tokio pobūdžio galimybė, kaip Mokinių praktikos savaitė –  tai stimulas jauniems žmonėms realizuoti savo idėjas, susipažinti su konkrečia įmone, tiesiogiai ne tik sudalyvauti įmonės veikloje, bet gal net įtakoti jos priimamus sprendimus vienokiu ar kitokiu lygmeniu. Norime padėti moksleiviams atsiskleisti, pažinti skirtingas profesijas bei veiklos barus, kas padės jų sprendimui renkantis specialybę, o gal net paskatins imtis inovatyvių sprendimų, ko pasekoje naudos turės ir Lietuva“, – sako SPLIUS generalinis direktorius Arymantas Klapatauskas.

Justina Jociūtė, atėjusi dirbti į SPLIUS marketingo skyrių, nerimavo laukdama praktikos pradžios. Justina yra Lieporių gimnazijos antrokė. Pasak pačios moksleivės, pirmoji diena padėjo pamiršti jaudulį, o nuo šiol pati Justina pateikia savo dienoraštį iš praktikos savaitės SPLIUS įmonėje kurį galite skaityti čia.

Atgal Siųsti nuorodą