• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / SPLIUS ir 2014-ieji

2015 01 12

SPLIUS ir 2014-ieji

 

Įžengę į Naujuosius metus dažnai atsisukame ir apmąstome, kokie gi buvo tie praėję metai.

SPLIUS 2014-ieji buvo turiningi, spalvingi bei gausūs įvairiausių renginių. Svarbiausi mums yra mūsų klientai, todėl nuolat stengiamės atsižvelgti į jų poreikius ir pageidavimus. 2014 metais atnaujinome bazinės skaitmeninės televizijos paketą: mažiausiems žiūrovams pasiūlėme naują programą „KidZone“, besidomintys mada gali džiaugtis nauju kanalu „Fashion One“, o rusų programos mėgėjai gali girdėti ir kitą ruporą kanalu „Dožd“.  Raiškiosios televizijoms mėgėjams pasiūlėme net 4-jų HD skaitmeninės televizijos programų paketą „Pažinimas HD“, kuris SPLIUS klientams, žiūrintiems bent vieną SKTV paketą, kainuoja tik 0,58 Eur /mėn. (2 Lt/mėn.).

Rudenį vyksiančioje verslo ir pasiekimų parodoje pristatėme net dvi naujas paslaugas: „Kokteilis“ ir „Plius TV“. 

Paslauga „Kokteilis“ patraukli tuo, jog SPLIUS klientas gali susiformuoti kanalų paketą pagal savo skonį, tai yra susikomplektuoti savo mėgstamus kanalus, pasirinkdamas kiekvieną atskirai.

„Plius TV“ pavadinome televiziją, gyvenančią su tavimi, nes ją galėsite matyti ir savo išmaniajame telefone, ir planšetėje, ir televizoriuje. Šią paslaugą bus galima užsisakyti jau pavasarį, o šiandien siūlome tapti šios paslaugos vertinimo ekspertu. Daugiau informacijos rasite www.plius.tv

Esame neabejingi ir pasaulio įvykiams, o SPLIUS, kaip įmonė, - ukrainiečių tautai, todėl nupirkome net 100 vnt. šiltų miegmaišių, kurie buvo išvežti į Ukrainą.

Jau antrą sezoną iš eilės veikė SPLIUS nuotykių parkas, o SPLIUS darbuotojai buvo aktyvūs parko tvarkymo talkose. Tikimės, jog miesto parkas taps traukos centru, kur vieną dieną laiką galės leisti jaunimas, šeimos.

 

Esame aktyvūs. SPLIUS krepšinio komanda dalyvavo krepšinio turnyre, skirtame A. Jucevičiaus taurei laimėti, ir užėmė prizinę vietą. 2014 metais SPLIUS pripažinta įmone, labiausiai besirūpinanti darbuotojų fiziniu aktyvumu, konkurse „Įmonė, geriausiai besirūpinanti darbuotojų fiziniu aktyvumu 2014“ .

Pavasarį visiems parodėme, jog esame ne tik laiminga įmonė, bet ir gyvename mieste, kuriame dirba bei gyvena laimingi žmonės. Sukūrėme „We are Happy from Siauliai“ pagal F. Viljamso hitą.

Prisidėjome prie miesto renginių bei miestui svarbių įvykių. Parėmėme paminklo, skirto Šiaulių pramonės magnatui Ch. Frenkeliui, įamžinimą. Miesto gimtadienio proga dovanojome fejerverkus šiauliečiams, o miestiečiai galėjo nemokamai įsiamžinti SPLIUS fotobūdelėje.

 

SPLIUS nuolat bendradarbiauja su miesto jaunimu, todėl mūsų įmonė dalyvavo kasmetiniame Šiaulių universiteto rengiamame verslumo turnyre bei kituose bendruose projektuose. 2014 metais priėmėme daugiau kaip 30 moksleivių grupių, kuriems surengėme ekskursijas SPLIUS įmonėje. SPLIUS jaunimo teatro studija pastatė net du naujus spektaklius, kuriuos nemokamai rodėme Šiaulių apskrities miesteliuose: Naujojoje Akmenėje, Joniškyje.

 

Rudenį pradėjome nemokamų kompiuterinio raštingumo kursų ciklą, kurį iki Naujųjų Metų baigė net 4 dešimtys SPLIUS klientų.

2014-uosius užbaigėme stebuklingai: suorganizavome tiesioginį interneto ryšį su Kalėdų Seneliu Laplandijoje. Per 9 dienas su Laplandijoje esančiu Kalėdų Seneliu pabendravo per 600 vaikų!

 

Tikimės, kad būsime naudingi Jums ir 2015-aisiais, mieli mūsų klientai!

Jūsų SPLIUS

Atgal Siųsti nuorodą