• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / SPLIUS interneto vartotojams – net 4 kartus didesnė greitaveika

2014 05 20

SPLIUS interneto vartotojams – net 4 kartus didesnė greitaveika

 

SPLIUS interneto vartotojai, naudodamiesi užsienio serveriais, jau nuo šių metų gegužės 21 dienos galės pajusti 4 kartus didesnės greitaveikos privalumus.

SPLIUS nuo gegužės 21 dienos, nekeisdama įkainių, didina interneto spartą užsienyje privatiems ir verslo klientams Šiaulių regione. Tai reiškia, kad SPLIUS  interneto vartotojai, gyvenantys Pasvalyje, Kelmėje, Radviliškyje, Šiauliuose, Kuršėnuose, Naujojoje Akmenėje bei Joniškyje be jokių papildomų mokesčių ar įsipareigojimų naudosis kelis kartus greitesniu interneto ryšiu. Dauguma populiariausių tinklapių yra būtent užsienio serveriuose, tai yra www.youtube.com; www.facebook.com; www.google.com; „Gmail“ el. pašto vartotojai, „Skype“ vartotojai bei kiti abonentai, naršydami ar naudodamiesi šiais tinklapiais ar programomis, galės naudotis net 4 kartus didesne greitaveika!

Greitaveika užsienyje interneto planui „EO“ didėja net keturis kartus nuo 20 Mb/s iki 80 Mb/s, o plano „EA“ klientams sparta užsienyje keliama iki 100 Mb/s. Priminsime, kad planas „EO“ su padidinta greitaveika kainuoja tik 25 Lt per mėnesį, o pasirinkę planą „EA“ mokėsite 35 Lt abonentinį mėnesinį mokestį.

Remiantis LR Ryšių reguliavimo tarnybos ataskaitomis, pagal internetu besinaudojančių gyventojų (fiziniai klientai) kiekį rinkoje, SPLIUS papuola į penketuką didžiausių tiekėjų. SPLIUS nuolat investuoja į tinklų bei jos aptarnaujančios įrangos atnaujinimą, kad SPLIUS interneto klientai nevaržomai galėtų naudotis naujausiomis technologijomis.

SPLIUS linki Jums gero laiko internete!

 

Atgal Siųsti nuorodą