• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / „S plius“ dovanos 10 000-ajai interneto abonentei Klaipėdoje

2013 01 16

„S plius“ dovanos 10 000-ajai interneto abonentei Klaipėdoje

Sausio 15-ąją Klaipėda mini savo miesto atgavimo metines, o „S plius“  tą dieną pasveikino 10 000-ąją
„S plius“  interneto vartotoją Klaipėdoje. Ja tapo Svetlana Levinskienė. Septynerius metus užsienyje profesionalia kosmetologe dirbusi Svetlana sako, jog neseniai grįžusi į Lietuvą naudojo mobilųjį internetą, tačiau jis kėlęs daug nepatogumų.

„Interneto kreditas pasibaigdavo pačiu netinkamiausiu laiku, bendraujant su draugais užsienyje, todėl kai pasisakiau apie tai draugei, ji man rekomendavo „S plius“ internetą. BIG prekybos centre esančioje atstovybėje sudariau interneto sutartį, - pasakoja dovanomis besidžiaugianti Svetlana. – Rytas buvo įprastas, todėl pamačiusi nepažįstamą telefono numerį pamaniau, kad gal skambina dėl darbo, nes įdėjau darbo paieškos skelbimą, o išgirdusi žodį „marketingas“ pamaniau, kad vėl siūlys ką nors platinti. Sužinojusi, kad esu 10 000-oji „S plius“ abonentė ir manęs laukia dovanos, ir  nustebau, ir labai apsidžiaugiau, nes niekada nesu laimėjusi jokioje loterijoje. Manau tai geras ženklas mano sprendimui pasilikti Lietuvoje.“

Nuotraukose: 10 000-oji „S plius“ interneto abonentė Svetlana Levinskienė su „S plius“ Klaipėdos padalinio darbuotojais.

 

 

Atgal Siųsti nuorodą