• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Raiškiosios televizijos paketo žiūrovams naujas kanalas LRT HD

2014 02 26

Raiškiosios televizijos paketo žiūrovams naujas kanalas LRT HD

 

 

2014-01-20 transliacijas pradėjo pirmasis nacionalinis raiškiosios televizijos kanalas Lietuvoje – LRT HD. Lietuvos radijo ir televizijos komisijai (LRTK) suteikus leidimą Lietuvos nacionaliniam radijui ir televizijai (LRT) transliuoti televizijos programą raiškiąja geba (HD), SPLIUS naująją televizijos programą LRT HD transliuoja ir SPLIUS klientams, užsisakiusiems televizijos paketą „Raiškioji TV“. Net 6 TV kanalai raiškiosios televizijos (HD) formatu!

Raiškioji televizija – modernus televizijos standartas, kuris, palyginti su įprastine skaitmenine televizija, pasižymi ypač gera vaizdo ir garso kokybe. LRT HD formatu LRT transliavo Londono olimpines žaidynes, Pasaulio futbolo čempionatą, Pasaulio ir Europos plaukimo čempionatus bei kitus svarbius tarptautinius renginius, kuriuos galėjo matyti ir SPLIUS skaitmeninės televizijos žiūrovai.

Be galimybės matyti kokybiškesnį vaizdą, lyginant su skaitmenine TV, LRT HD žiūrovai galės naudotis ir kitomis inovatyviomis paslaugomis, kurios netrukus bus integruotos į naująją programą, pavyzdžiui, galimybe pasirinkti televizijos programos kalbą ir subtitrus.

Jūsų SPLIUS 

Atgal Siųsti nuorodą