• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Moksleivių praktikos savaitės dienoraštis

2013 05 10

Moksleivių praktikos savaitės dienoraštis

 

2013 gegužės 10-toji. Paskutinė diena

Taigi taigi, išaušo paskutinė mano praktikos dienelė. Ech, kaip liūdna, kad visa tai turėsiu palikti...  Bet svarbiausia, jog turėjau tokią galimybę pasisemti patirties. „Splius“ darbuotojų komanda taip šiltai priėmė, taip buvo džiugu dirbti tokioje atmosferoje. O ypač šaunu buvo tai, jog gavau patirties dar nežinodama teorijos. Šitas projektas yra tikrai labai naudingas mums – mokiniams. Reikėtų daugiau tokių projektų! „Splius“ įmonė man pasirodė puiki įmonė įsidarbinimui dėl šaunaus darbuotojų kolektyvo, įdomaus darbo projektų, ypač marketingo srityje, su kuria ir susidūriau. Dėkoju visai „Splius“ komandai, o ypač vadovėms Aušrai bei Ingai! Jos taip operatyviai ir produktyviai dirba, tikrai yra puikios darbuotojos! Mano akimis žiūrint, jos yra puikus pavyzdys mūsų ateinančioms kartoms, koks turėtų būti darbuotojas! Dėkui Jums mielosios mano vadovės, už šaunius patarimus, pagyrimus, pataisymus, rūpestį bei dovanotas šypsenas! Taip pat, tariu didelį ačiū visiems skaitytojams, skaičiusiems mano dienoraštį. Buvo labai malonu čia atlikti savo pirmąją praktiką, manau tai man labai padėjo mano pačios apsisprendimui dėl profesijos ateityje. O dabar tariu sudie! :)

     

2013 gegužės 9-toji. Ketvirtoji praktikos diena.

Šiandien mano  ketvirtoji darbo diena prabėgo ypatingai. Aš su savo praktikos vadove Aušra bei darbuotoju Vaidotu vykome į Klaipėdą. Mūsų kelionės tikslas buvo nufilmuoti „Splius“ Klaipėdos filialo darbuotojus, užduodančius klausimus  būsimiems „Splius“ išmaniosios lygos dalyviams, kuri bus organizuojama Klaipėdoje Verslo ir pasiekimų parodoje. Nuvykusi į filialo ofisą nustebau, jog ir čia dirba malonus ir draugiškas kolektyvas, visai kaip Šiauliuose. Mano užduotis buvo užrašyti kiekvieno filmuojamo žmogaus duomenis, užduodamą klausimą su atsakymu, kurie vėliau bus panaudoti titrams. Tad reikėjo viską kruopščiai fiksuoti. Pietų pertraukos metu sočiai papietavome netoli ofiso esančioje gimnazijoje. Nustebau pamačiusi, jog panašios dydžio porcijos kaip mano mokykloje. Maniau, jog tik mūsų mokykloje porcijos dydis toks milžiniškas! Vėliau su kolektyvu diskutavome ir tarėmės apie darbus, susijusius su būsima paroda. Po darbų buvo dar smagiau, nusprendėme nuvykti prie jūros! Buvo nepakartojama, tas jausmas žengiant basomis per smėlį, pušų kvapas, skaidrus vanduo. Ech, vasaros atostogos, kurgi jūs?  Tai tiek mano įspūdžių šiandienai, rytoj laukia finalinė diena ir taip nelauktas finišas...

 

2013 gegužės 8-toji. Trečioji praktikos diena.

Na ir vėl prabėgo mano naujoji darbo diena. Šiandien jau trečia diena, kaip darbuojuosi šioje įmonėje, su šiuo mielu kolektyvu. Šiandien sugrįžo į darbo vėžiais mano darbų vadovė Aušra, susipažinome. Buvo linksma girdėti, jog ji mane įsivaizdavo kaip mažytę mergaitę. Taigi dabar jau dirbame trise. Tuoj gavau įdomių užduočių: sukonspektuoti tekstą bei sugalvoti idėją kaip pasveikinti žmones su pasauline informacinės visuomenės diena. Darbelis man nebuvo sunkus, atlikau palyginti greitai. Tuomet dar vadovė pasiūlė pagalvoti idėjų vaikų gynimo dienai. Gavusi pagyrimų, pradėjau juos labiau vertinti. Juk taip smagu gauti įvertinimą už savo pastangas! Atlikusi šią užduotį, ėmiau ieškoti verslo dovanų pasiūlymų internete. Šiandien atlikusi įvairias užduotis, stebėdama savo vadoves, jaučiuosi supratusi darbo skonį. Džiaugiuosi, jog tai patyriau. Šiandien tiek, laukiam ryt dienos!

 

2013 gegužės 7-toji. Antroji praktikos diena.

Na štai ir išaušo antroji darbo diena! Kadangi mano partnerė, kuri už mane atsakinga, šiandien atėjo kiek vėliau, atėjusi į kabinetą savarankiškai prasivėriau langą, įsijungiau kompiuterį, atrodo, smulkmenos, bet  įsijaučiau į vaidmenį taip, lyg aš dirbčiau šiame ofise, lyg tai būtų mano kabinetas. Tai  suteikė man tiek malonumo! Ne kiekvieną dieną galiu pasijausti kaip suaugusi. Atėjusi mano vadovė iškart davė man darbo, nusiteikiau paplušėti. Reikėjo renginiui Kelmėje „Rally Sprint“ sugalvoti šūkį, kuriame būtų pristatyta „Splius“ įmonė. Galvoti sekėsi neblogai, bet truputėlį nuklydau nuo esmės. Prikūriau įvairių eiliuotų tekstų, o reikėjo neeiliuotų, visai kitokio stiliaus. Bet juk klysti – žmogiška? Labai patiko kurti idėjas reklamai apie naują paslaugą „STOPAS“. Nustebau, kai gavau atsakymą, jog viską padariau šauniai ir galiu kurti scenarijų „STOPO“ reklamai, kurio man skirti galvoti kaip ir buvo neplanuota. Likau labai patenkinta šia diena, manau įgavau tikrai daug įdomios patirties ir pasitikėjimo savimi! Na ką, laukiam tęsinio...

 

2013 gegužės 6-toji. Pirmoji praktikos diena.

Taigi taigi! Pagaliau sulaukiau išlauktosios pirmosios savo darbo dienos! Dirbu „Splius“ tarnyboje ir įspūdžiai, aišku, tik patys geriausi! Ryte, atvažiavusi į darbovietę, jaučiausi kiek sunerimusi, nerimavau dėl nepažįstamos aplinkos ir naujų sutiktų žmonių, jų reakcijos. Pradžioje viskas vyko kaip priklauso, įvadas apie savo saugų elgesį darbo aplinkoje, sutartis dėl informacijos nutekėjimo. Visa tai nuteikė rimtai. Po šio punkto, keliavau į savo naują darbo vietą! Labai maloniai sutiko mane kabinete dirbanti Inga. Iš karto nusiraminau, pagalvojau, jog pakliuvau į geras rankas. Gavusi pirmąją savo užduotį, tuoj pat ją atlikau, pasijutau daug geriau nei mokykloje gavusi kažkokį neaiškų uždavinį. Supratau, jog ši užduotis man labai patinka, duoda šiek tiek pirmosios patirties. Po pietų, susipažinau su darbine aplinka, visi iš pirmo žvilgsnio malonūs ir nusiteikę darbui. Matosi, jog pakliuvau į rimtą kompaniją, kurioje tinginiauti nevalia. Viską susumavus, jaučiuosi patenkint, daug geriau nei mokykloje. Dirbi tai, kas tau patinka. Su džiaugsmu laukiu rytojaus ir naujų užduočių!

JUSTINA

Atgal Siųsti nuorodą