• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Keičiasi paketo "Viasat Sportas" kanalai

2018 07 01

Informuojame, jog mūsų partneriai, „Viasat“ kanalų grupė, nuo liepos 02 dienos stabdo kanalų „Viasat Motor“ ir „Viasat Golf“ transliacijas. „Viasat“ pranešime teigiama:  

„Peržiūrėjus visas turimas sporto programas ir transliacijų teises mes galime apibendrinti, kad susidomėjimas „Viasat Motor“ ir „Viasat Golf“ televizijos programomis buvo pakankamai žemas, o žiūrovų skaičius pastebimai mažėjo. Dėl mažo šių televizijos programų žiūrimumo ir mūsų ateities planų, buvo priimtas sprendimas, kad mes nerodysime „Viasat Motor“ ir „Viasat Golf“ televizijos programų visose mūsų valdomose platformose. Vartotojų patirties gerinimas išlieka vienu iš mūsų pagrindinių prioritetų, todėl sporto transliacijų pasiūlą nuosekliai plėsime ir toliau. Jau turime įsigiję teises transliuoti UEFA Čempionų lygą, UEFA Europos lygą, Anglijos „Premier“ lygą, Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyrą (FA Cup), Vokietijos futbolo taurę (DFB Pokal), Vokietijos vyrų futbolo rinktinės namų rungtynes ir naują UEFA Tautų lygos turnyrą (UEFA Nations League). Baltijos šalių žiūrovai galės taip pat stebėti prestižinį bokso turnyrą „World Boxing Super Series“ (WBSS), Europos vyrų krepšinio čempionatą, Europos moterų krepšinio čempionatą, 2019 m. FIBA Pasaulio čempionato atrankas, Eurolygą, Kontinentinę ledo ritulio lygą (KHL), Pasaulio ralio čempionatą (WRC), motociklų lenktynes „Moto GP“, „Speedway“ pasaulio čempionatą, tarptautinį „Šešių nacijų“ regbio turnyrą, Europos rankinio čempionatą, “X Games” žaidynes, “IndyCar” lenktynes ir kitas tarptautines bei vietines sporto varžybas ir turnyrus.“
Primename, jog populiariausią sporto paketo kanalą „Viasat Sport Baltic“ žiūrovai gali matyti ir toliau, o jau šį rudenį „Viasat“ planuoja sporto paketą papildyti nauja sporto televizijos programa, kuri bus artimesnė Baltijos šalių auditorijai.

Atgal Siųsti nuorodą