• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Ką žiūrite per televizorių?

2014 05 23

Ką žiūrite per televizorių?

 

Balandžio mėnesį gyventojai dalyvavo apklausoje apie televizijos vartojimo įpročius. Paaiškėjo, kad vyresnio amžiaus žmonės dažniau renkasi rusiškus kanalus, jaunimas informacijos dažniau ieško internete.

Apklausoje dalyvavę žmonės atsakinėjo, kokius televizijos kanalus, kokias laidas kuriuo metu žiūri. Žymėjo, kokią funkciją televizija atlieka, anketos dalyvių buvo prašoma įvertinti Šiaulių regiono televizijos „Splius“ rodomų laidų turinį, žiūrėjimo pobūdį.

Anketas pildė įvairaus amžiaus gyventojai keliais būdais. Vieni, ateidami susimokėti mokesčių už kabelinę televiziją į prekybos centre „Saulės miestas“ įsikūrusį „Splius“ klientų aptarnavimo skyrių, kiti atsakymus žymėjo elektroniniu būdu. Iš viso apklausoje dalyvavo per 200 respondentų.

Žmonės vangiai dalyvauja apklausose, tad atsižvelgiant į tai, už pastangas pagelbėjant susidaryti išsamesnį vaizdą apie televizijos vartojimo įpročius, buvo įsteigtas prizas – prekybos centro „Saulės miestas“ 100 Lt vertės dovanų čekis.

Iš anketas pildžiusiųjų, 55 žmonės nurodė savo kontaktus, tad vienas jų burtų keliu ir tapo nugalėtoju. Su laimėtoja Rasuole Misiūnaite bus susisiekta asmeniškai.

Apklausą apie gyventojų televizijos žiūrėjimo įpročius atliko Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto Teatrologijos katedros Kūrybinių industrijų magistro studijų studentė. Surinktus duomenis ji išanalizuos, apibendrins ir pateiks išvadas diplominiame darbe.

Atgal Siųsti nuorodą