• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Į „S plius“ – ne tik šventinių pasiūlymų, bet ir pasivaišinti Kalėdine arbata

2012 12 18

Į „S plius“ – ne tik šventinių pasiūlymų, bet ir pasivaišinti Kalėdine arbata

Už lango tikra žiema, o besipuošiantis miestas primena apie artėjančias Didžiąsias metų šventes. Sniego pusnys bei šaltukas nė motais tiems, kurie šią savaitę apsilankys  elektroninių ryšių bendrovės „S plius“ pagrindiniame klientų aptarnavimo skyriuje (Tilžės g. 74).  Jau antrus metus iš eilės „S plius“ visą prieš Kalėdinę savaitę klientams paruošė šiltą staigmeną – visi apsilankę „S plius“ (Tilžės g. 74) vaišinami karšta arbata ir Kalėdiniais imbieriniais sausainiais.

Visą šią savaitę iki pat Kalėdų  „S plius“ savo abonentus į klientų aptarnavimo skyrius kviečia ne tik gausybe išskirtinių šventinių pasiūlymų, bet ir jaukia kalėdine atmosfera, šiltu aptarnavimu ir gera nuotaika. Atėję apmokėti sąskaitų, lūkuriuojantys eilėje ar nusprendę namams švenčių proga padovanoti „S plius“ internetą ar skaitmeninę televiziją, kartu gali sušilti ir paskanauti šventinių vaišių. Negana to, „S plius“ klientų laukia šventinės dovanos ir siurprizai, elektroninių ryšių bendrovė žada nepamiršti ir pačių mažiausiųjų savo draugų.

Rūpindamasi savo abonentų patogumu elektroninių ryšių bendrovė „S plius“ prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ dar lapkritį atidarė naują klientų aptarnavimo skyrių. Dabar atsiskaityti už paslaugas, jas užsisakyti ar išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus galėsite dar greičiau, nes čia darbo laikas nuo 10 iki 21 valandos.

Elektroninių ryšių bendrovė įsitikinusi, kad pats geriausias metas pabendrauti su savo klientais – būtent prieš šventes. „S plius“ atsakys į visus ramybės neduodančius klausimus, padės iškilus nesklandumams ir papasakos apie šventinius pasiūlymus.

Daugiau informacijos apie šventinius „S plius“ pasiūlymus ir akcijas sužinosite paskambinę telefonu 8~700 121 01.

 

Atgal Siųsti nuorodą