• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Drąsiausieji kviečiami prie "Splius" stendo

2013 11 27

Drąsiausieji kviečiami prie "Splius" stendo

Lapkričio 28-30 d. Šiaulių arenoje vyksta tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda "Šiauliai 2013", kurioje paslaugas ir naujoves pristatančios elektroninių ryšių paslaugų bendrovės "Splius" darbuotojai jau dabar šelmiškai šypsosi ir iš džiaugsmo trina rankas. Bendrovės kolektyvas parodos lankytojams parengė smagių staigmenų - netrūks nei vaizdo, nei garso, nei netikėtumų, nei dovanų. Be jokios abejonės, parodos lankytojai - esami ir nauji klientai - sulauks didelių nuolaidų ir dovanų. Juk "Splius" - daugiau nei kabelis. Tai ir internetas, ir televizija, ir fiksuotas telefono ryšys.

 

Staigmena - teatralizuoti šou

"Paspausk mygtuką ir gauk dovanų", - tokį kvietimą, priėjus prie interaktyvaus "Splius" stendo, kas pusvalandį gali išgirsti kiekvienas parodos lankytojas. Ar atsiras drąsuolių, kurie nepabijos netikėtumo ir dovanų mygtuką paspaus?

Aušra Vaitkevičienė, bendrovės "Splius" Marketingo skyriaus projektų vadovė, neabejoja - atsiras. Juk parengtos staigmenos drąsuoliui padovanos vien džiaugsmą ir gerą nuotaiką. Be to, išdrįsęs paspausti mygtuką parodos lankytojas bus apdovanotas ir specialiomis "Splius" dovanomis.

 

Kokie šie netikėtumai, apie kuriuos kalbama puse lūpų? A. Vaitkevičienė jų nė už ką neatskleis - juk tada dings netikėtumo žavesys. Projektų vadovė tepasako, kad per 30 įvairių kūrybinių profesijų atstovų staigmenas parodai rengia jau nuo rugsėjo. Vien rekvizitams laikyti teko išsinuomoti papildomų patalpų, o kur dar erdvės šou dalyvausiantiems gyvūnams... Teatralizuoti šou parengti siekiant fantastiškai smagiai pristatyti ne tik "Splius", bet ir VšĮ "Šiauliai plius" teikiamas paslaugas. Apie prasidedančią akciją lankytojams praneš tiksintis laikrodis, tad jį išgirdus būtina paskubėti prie "Splius" stendo. Ką gali žinoti, gal laimingasis, paspaudęs mygtuką, būsi Tu?

Visa, kas vyks interaktyviame "Splius" stende, bus filmuojama. Įrašus bus galima pasižiūrėti socialiniuose tinklalapiuose (facebook.com, youtube.com). 

 

Parodoje - nuolaidos ir dovanos

Kaip ir kasmet, tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje bendrovė "Splius" savo klientams siūlys išskirtinėmis sąlygomis užsisakyti įmonės teikiamas paslaugas - tapti skaitmeninės, kabelinės televizijos, interneto, fiksuoto telefono ryšio vartotojais. Pasak Ingos Karickienės, elektroninių ryšių paslaugų bendrovės "Splius" marketingo direktorės, tik parodoje galima sudaryti sutartį dėl nelimituoto fiksuoto ryšio paslaugos plano. Šis planas įprastai kainuoja 34,90 Lt, o parodoje jį galima užsisakyti vos už 20 Lt per mėnesį. "Fiksuoto telefono ryšio paslauga yra net pigesnė nei mobiliojo ryšio, be to, šiuo ryšiu galima skambinti ir į mobiliuosius, ir į fiksuoto ryšio tinklus Lietuvoje neribotai", - sako ji. 

Tie, kuriems aktuali fiksuoto ryšio kaina ir kurie nori juo naudotis namuose, siūloma užsisakyti planą gerokai pigiau. Įprastai šis planas kainuoja 19,90 Lt, o parodoje - tik 14 Lt per mėnesį. Maža to, 300 minučių į mobiliuosius ir fiksuotus Lietuvos tinklus bus galima skambinti nemokamai. 

Kaip ir anksčiau, fiksuoto ryšio numerio perkėlimas klientui nieko nekainuoja, papildomai nieko daryti nereikia - viskuo pasirūpina "Splius" specialistai. Jei reikia, klientui bus suteiktas ir fiksuoto ryšio telefono aparatas. 

Parodoje itin palankiomis sąlygomis galima užsisakyti skaitmeninę ir kabelinę televiziją. Sąlygos: pasirašius terminuotą sutartį, tris mėnesius televizijas galima žiūrėti vos už 5 Lt per mėnesį. Be to, nauji klientai tris mėnesius visus šešis papildomus skaitmeninės televizijos paketus galės žiūrėti nemokamai. 

Užsisakant "S plius" internetą ir pasirašant terminuotą 24 mėn. sutartį, internetas pusę metų per mėnesį kainuos vos 5 Lt. Būtina įsidėmėti, kad ir nauji klientai, ir tie, kurie pratęs interneto ryšio sutartį su "Splius", gali užsisakyti planšetinį kompiuterį. Kalėdų proga vaikams padovanotas planšetinis kompiuteris tikrai nebus dovana, kuri gali nuliūdinti.

Pasak I. Karickienės, be jokios abejonės, ištikimi klientai ir tie, kurie nuspręs draugauti su "Splius", parodoje gaus dovanų. Prie bendrovės "Splius" stendo dirbs šeši vadybininkai, kurie ir suteiks išsamią informaciją, ir apdovanos. Kasmet tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda Šiauliuose sulaukia 15-16 tūkst. lankytojų. Neabejojama, kad "Splius" parengtos staigmenos prie bendrovės stendo suburs itin daug žiūrovų ir nustebins bei pralinksmins labiausiai.

 

Jūsų SPLIUS

 

Atgal Siųsti nuorodą