• Internetas
  • Televizija
  • Fiksuotas

Splius / Naujienos / Artėjančių švenčių proga SPLIUS dovanoja net tris raiškiosios televizijos (HD) kanalus su „Discovery“ ženlu

2013 12 06

Artėjančių švenčių proga SPLIUS dovanoja net tris raiškiosios televizijos (HD) kanalus su „Discovery“ ženklu: „Animal Planet HD“, „Discovery Science HD “, „Discovery HD Showcase“

 

SPLIUS skaitmeninės televizijos žiūrovai jau pamėgo „Discovery“ šeimos kanalus: „Discovery TLC“, „Discovery World“, „Da Vinci Learning“, „Animal Planet“, „Discovery Science“ o šiandien SPLIUS savo skaitmeninės televizijos abonentams dovanoja net tris „Discovery“ kanalus HD formatu!

    

Discovery Channel“ programos kūrėjai siekia užtikrinti pačią geriausią vaizdo kokybę, o nuolat tobulinamas kanalų turinys užburia ne tik nepamirštamo grožio gamtos vaizdais, bet ir aukšto lygio žurnalistika, dokumentiniais filmais, serialais, kurie pagrįsti moksliniais tyrimais ir realiu gyvenimu.

„Animal Planet“ (HD) – vienintelis pramoginis TV kanalas apie gyvūnus ir jų gyvenimą. Nepakatojams gamtos grožis, laukinio pasaulio gyventojų judesiai raiškiosios televizijos (HD) formatu!

    

Discovery Science“  (HD) – mokslo stebuklams skirtas kanalas. Programos kūrėjai išsamiai nušviečia įvarius mokslo lūžio taškus, rodo mokslo įtaką mūsų gyvenimui ir pristato naujausius mokslo ir technologijų pasikeitimus. Ar įsivaizduojate, jog nuo šiol pasakojimus iš kosmoso ar erdvėlaivių paleidimus, sprogimus ir pan. galėsite matyti raiškiosios televizijos (HD) formatu!

„Discovery showcase” (HD) – pamėgti įdomiausi šou, dinamiškas turinys raiškiosios televizijos (HD) formatu!

 

Neįtikėtinai ryškios, aukštos raiškos „Discovery“ programos Jums, mieli SPLIUS abonentai.

 

Jūsų SPLIUS

Atgal Siųsti nuorodą