• Internetas
  • Televizija

„Spykas“ - internetinės telefonijos programa. Tai nuotaikingas programinis telefonas Jūsų kompiuteryje, kurį naudodami galite kalbėti su kitais telefono ryšio abonentais visame pasaulyje tiesiog fantastiškais tarifais!

„Spykas“ - itin patogus būdas susisiekti su draugais, šeimos nariais ar kolegomis visame pasaulyje. Norint pradėti naudotis „Spyko" programa, tereikia turėti kompiuterį su Windows operacine sistema, interneto ryšį ir ausines su mikrofonu. Keletas paprasto diegimo minučių ir Jūs jau galite skambinti ir priimti skambučius. Susikurti darbo vietą dar niekada nebuvo taip greita ir paprasta!

  • Skambučiai į Europą tik nuo 0,02 EUR/min.
  • Pokalbiai tarp „Spyko" vartotojų - nemokami.
  • Pigūs skambučiai į visus Lietuvos tinklus.
  • Nėra abonentinio mokesčio, o minimali prakalbama mėnesinė sąskaita tik 1,45 EUR (su PVM).
  • Neterminuota sutartis.
  • Dovanojame ausines.

Naudojantis programine įranga „Spykas“ galima skambinti į bet kurią pasaulio šalį, nesvarbu kur esate - Lietuvoje ar užsienyje. Naudodamiesi šia programa užsienyje, priimate skambučius iš kitų tinklų (taip pat ir iš NTT) nemokamai - nereikia mokėti už tarptinklinį ryšį (ang. roaming)! Už pokalbius pagal gautą sąskaitą-faktūrą galima atsiskaityti neišeinant iš namų per internetines mokėjimo sistemas arba atvykus į „Splius“ klientų aptarnavimo skyrius.

Paslauga „Spykas plius"- suteikia galimybę klientams skambinti į užsienio šalis savo mobiliojo ryšio telefonais per NTT tinklą. Pasirinkęs šį planą klientas mokės vos 1,45 EUR abonentinį mokestį. Maža to, šia paslauga galės naudotis visa kliento šeima - skambinti galima keliais mobiliojo ryšio telefono numeriais. Abonentinis mokestis dėl to nesikeičia. Ši paslauga itin praverstų tiems, kurių artimieji gyvena užsienyje ir su jais dažnai bendraujama telefonu. Paslauga naudinga ir patogi nuolat keliaujantiems verslininkams, kurie daugumą verslo reikalų su užsienio partneriais tvarko mobiliojo ryšio telefonu. Pokalbio tarifas susidarys iš skambučio kainos į NTT tinklą, paprastai nuo 0,02 EUR/min., priklausomai nuo Jūsų turimos skambučio į fiksuotą tinklą kainos ir skambučio kainos į užsienio šalį pagal „Spyko“ paslaugos tarifus. 

„Splius“, bendradarbiaudama su UAB „Nacionalinis telekomunikacijų tinklas" (NTT), teikia aukštos kokybės fiksuoto telefono ryšio paslaugas įmonėms ir gyventojams. Tapę „Splius“ fiksuoto telefono ryšio abonentais, Jūs galėsite itin pigiai ir patogiai bendrauti su mobilaus bei fiksuoto ryšio abonentais visame pasaulyje.

Atgal Siųsti nuorodą