• Internetas
  • Televizija

Splius / Fiksuotas ryšys / Lojalumo programa

Lojalumo programa

Splius savo klientams pristato naująją lojalumo programą „Pliusas“. Dalyvaudami naujoje lojalumo programoje, bendrovės abonentai, - tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, - gaus specialius taškus, kuriuos vėliau galės keisti į įvairias dovanas, paslaugas ar nuolaidas turimoms paslaugoms, iš kurių galės pasirinkti sau tinkamiausią.

Naujoji lojalumo programa įvertina buvimo bendrovės abonentu laiką, abonentų išlaidas elektroninių ryšių paslaugoms, papildomų paslaugų užsakymą bei Splius paslaugų rekomendavimą savo draugams ar pažįstamiems. Taigi, kuo ilgiau abonentas būna bendrovės klientų ar turi didesnį paslaugų krepšelį, tuo daugiau taškų surenkama, o tai reiškia, kad jis gali pasinaudoti vertingesniais pasiūlymais.

Norint tapti lojalumo programos „Pliusas“ dalyviu reikia prisiregistruoti MANO SPLIUS savitarnos svetainėje. Kiekvienas naujas pirmą kartą prisiregistravęs dalyvis iškarto gauna 100 taškų. Už kiekvienus aktyvaus naudojimosi Splius paslaugomis metus abonentai gaus 100 taškų. Už kiekvieną elektroninių ryšių paslaugoms išleistą litą bendrovės abonentams bus skiriama po 1 tašką, o nuo 2015-01-01 už 1 išleistą eurą bus skiriami 5 taškai. Už Splius paslaugų rekomendavimą savo draugams ar pažįstamiems bus skiriama 500 taškų.

Nauji lojalumo programos dalyviai taškus į dovanas ar paslaugas galės keisti po šešių mėnesių aktyvaus naudojimosi bendrovės paslaugomis. Aktyviu naudojimusi laikomas naudojimosi Splius paslaugomis laikotarpis atmetus visus laikino paslaugos apribojimo periodus. Sukauptus taškus į dovanas ar nuolaidas galima keisti Splius klientų aptarnavimo skyriuose. Su lojalumo programos „Pliusas“ taisyklėmis galima susipažinti MANO SPLIUS savitarnos svetainėje.

Atgal Siųsti nuorodą